Servislerimiz

  • Home
  • Servislerimiz

Kurumsallık

Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla hareket ediyoruz.

Yerinde Destek

Müşterilerimizin sorunlarına, karşılıklı sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek sağlıyoruz. Sorununuzun giderilmesi için en hızlı şekilde hareket edip problemizini tespit ediyoruz ve yerinizde sorununuzu çözerek ederek çözüme kavuşturuyoruz.

Hızlı Çözüm

Karşılaştığınız sorunlara hızlı cevap veriyor, gerek uzaktan bağlantı, gerek telefon ve gerekse yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Yazılım veya donanım kaynaklı problemleri yerinde tespit ediyor, gerektiğinde yedek bilgisayar vererek işinizin aksamasını önlüyoruz.

YÖNETİLEN HİZMETLER

Üslendiğimiz entegrasyon, altyapı ve yazılım projelerinin entegrasyon, kapsam, zaman, maliyet, kalite, proje ekibi yönetimi, iletişim, risk ve satın alma yönetiminin ve varsa dış kaynak seçimi ve yönetiminden, fırsatın, gerçekleşmesinden itibaren, projenin başlatılması, planlaması, yürütmesi, kapatılması ve izleme&kontrol süreçlerini tamamını müşteri odaklığı, tecrübeli, yenilikçi ekibi ile PMI ve ITIL metedolojilerine uygun şekilde yapar.

Sunucu ve Güvenlik

Sunucu yönetimi, internet sitelerinin ya da internete bağlı veya lokalde çalışan diğer tüm uygulamaların bağlı olduğu sunucu bilgisayarların, düzgün ve stabil çalışmasını sağlayabilmek adına bu sunucuların takip ve kontrollerinin yapılmasıdır.

Devamını oku image

Toplu E-posta Gönderimi

PowerMTA Kurulumu öncesi PowerMTA hakkında kısaca bahsetmek gerekir ise; lisanslı bir MTA (mail transfer agent) programıdır. MTA yazılımlarına örnek, Exim, qmail,postfix verebiliriz.

Devamını oku image

Sponsorlu Reklamlar

Google Ads ile ister bir bölgede, isterseniz tüm dünyada işletmenizi hedef kitlenize duyurmanız için mükemmel derecede verimli çalışır.

Devamını oku image

Yurtdışı Şirket Kurulumu

Yurt dışında şirket kurulan bölgenin konum olarak yakın ve anlaşmalı olduğu daha geniş bir coğrafya ulaşabilmek

Devamını oku image

Yurtdışı Banka Hesabı

Yurt dışında ödeme alma, yatırım veya ücretsiz para transferi gibi farklı sebeplerle yurt dışında banka hesabı açmak

Devamını oku image