Hakkımızda

kendi alanında sektörde İlkleri başaran ve belli başlı hizmetleriyle farklılık yaratan

HK İnovasyon günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefliyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, teknoloji sektöründe de bizzat faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.

İŞ SÜREKLİLİĞİ POLİTİKASI

İşinin en iyisini yapar,konusunda yetkin bireydir, Sürece ve işine gösterdiği özenle güven verir, fark yaratır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

Hızlı ve Doğru çözüm üretir, bilgisi, tecrübesiyle ve ekip ruhuyla en kısa sürede çözümünü oluşturur ve kararlılıkla uygular.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Saygılı ve Dürüst’tür, paydaşlarına iş etiğini ön planda tutarak şeffaflıkla davranır. Ülkesi ve çevre değerlerine bilinçlidir.

HİZMET YÖNETİMİ POLİTİKASI

Takip eder ve izler, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun hizmet çözümleri ile uçtan uca karşılamak,

Shape Image
Shape Image

Kaliteli insan kaynağına ve çalışan memnuniyetine inanıyoruz.

Müşterilerine, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan HK İnovasyon, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Bu nedenle, “Müşteri İhtiyaçlarına Uygunluk” anlamına gelen ‘Kalite’, HK İnovasyon için bir iş yapış biçimine dönüşmüş durumdadır. Bu çerçevede HK İnovasyon; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır. Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri”  üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı  “Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında;

 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,

Verimliliği sağlamak,

Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,

Kalıcı müşteriler edinmek…

 

şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.

İletişim
Image
Image

Teknolojilere dayalı başarı

HK İnovasyon teknolojik yenilikleri yakından takip eden, dinamik kadrosuyla teknolojinin dönüştüren gücünü profesyonel olarak kullanabilen, deneyimli ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Ağırlıklı olarak bilişim güvenliği, sanallaştırma, network, veri depolama ve veri yedekleme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca danışmanlık ve projelendirme, bakım ve destek, sistem kurulum ve entegrasyon, network kurulum ve konfigürasyon alanlarında hizmet vermektedir.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti

    Daima müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeden büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

  • Vizyonumuz

    Sürekli gelişme, hızlı ve hatasız servis, müşteri memnuniyeti, verimli ve kaliteli üretim, tek seferde doğru iş yapma.

  • Misyonumuz

    Sizin için daha iyisini, kalitelisini, ucuzunu Profesyonel ekip, ileri teknoloji ve özveri ile üretiyoruz.

Shape Image