Toplu E-posta Gönderimi

  • Home
  • Toplu E-posta Gönderimi
Toplu E-posta Gönderimi
Kurumsal e-mail adresi ile işletmeniz için kullandığınız e-mail adresinin daha güvenli ve daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal e-mail sayesinde kesintisiz bir şekilde kullandığınız mail hesaplarını daha iyi bir şekilde yönetebilirsiniz. Böylece işletmeniz içinde yer alan birimler için çeşitli mail kotalarını tanımlayabilirsiniz. Böylece var olan disk kapasitenizi daha yararlı şekilde kullanabilirsiniz.
Mail adresi içinde daha fazla elektronik posta saklayabilirsiniz. Kurumsal e-mail hizmeti sayesinde sakladığınız elektronik postalar son derece güvenlik bir şekilde saklanır. Aldığınız tüm mailler, yedi gün geriye dönük bir şekilde yedeklenir. Böylece mailleriniz silinse bile hiçbir kayba uğramadan mailleri geri yükleyebilirsiniz.

 

KURUMSAL MAİL HOSTİNG NEDİR?

Kurumsallaşan firmalar için en fazla sorulan sorular arasında kurumsal mail hosting nedir sorusu vardır. Kurumsal mail hosting, kurumsallaşmış tüm firmaların siteleri için almak zorunda kaldığı hizmettir. Kurumsal mail hosting, firma içinde iletişim kurmak için kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde her çalışan için özel bir e-posta adresi belirlenir.
Evden çalışmanın arttığı dönemlerde kurumsal mail hizmeti şirketler için önemlilik arz eder. Böylece şirket içi iletişim daha hızlı ve güvenli bir şekilde ilerler. Profesyonel olan bir işletmede bu hizmet uygulanmalıdır. Bu sayede yapacağınız işler çok daha kaliteli bir şekilde yürür. Kurumsal mail hosting ile şirketiniz içinde yapacağınız mailleşmeler çok daha güvenli olacağından dolayı tercih edilmelidir.

MailWizz ile yalnızca e-posta pazarlamasını kendi amaçlarınız için düzgün bir şekilde ele almakla kalmaz, aynı zamanda müşterileriniz için bir E-posta Hizmet Sağlayıcısı olabilirsiniz, çünkü MailWizz, Paypal gibi ödeme ağ geçitleriyle kolayca bütünleşir ve fiyatlandırma oluşturmak için gerekli tüm araçları sunar. planlar, promosyon kodları ve müşterileriniz tarafından oluşturulan sipariş ve işlemleri yönetmek için. Sınırsız sayıda abone içeren sınırsız sayıda listeye sınırsız sayıda e-posta kampanyası (bülten) gönderebilirsiniz. Birden fazla web sitesi için haber bülteni yönetiyorsanız, bunlara müşteri olarak davranabilir ve sınırsız da alabilirsiniz! Sizi meraklandırdıysak, bir deneyin ve işinizi daha iyi hale getirin.

ŞİRKET MAİLİ NE İŞE YARAR?

Şirket maili ne işe yarar sorusu birçok kurumsal şirket sahibi tarafından araştırılır. Alacağınız kurumsal mail hosting ile şirketiniz için daha güvenli bir iletişim kaynağı sağlarsınız. Kurumsal bir maile sahip olduğunuzda şirketinizin web sitesinde bulunan e-posta ile firmalarla ve müşterilerle iletişim kurmak, kurumsal firmanızın güvenilirliğini arttırır.
Sahip olduğunuz şirketin web sitesi için mail uzantınızla web projelerinizin tanınmasına vesile olursunuz. Şirket içinde iletişimi bu hizmetle sağladığınızda kontrol ve güvenlik en üst düzeyde olur. Kurum içindeki yazışmaları tek bir yerde toplayabilirsiniz. Böylece istediğiniz anda bu yazışmaların üzerinden geçerek kontrolü sağlayabilirsiniz.

KURUMSAL E-MAİL HİZMETİ AVANTAJLARI

Firmanız için kurumsal e-mail hizmeti aldığınız zaman çok daha profesyonel görünme imkanı bulabilirsiniz. Herkes e-posta adresi alabilir ancak kurumsal bir e-posta adresi işteki uzmanlığınızı kanıtlar niteliktedir. Bu uzmanlık durumu, müşterilerin ve iş yapacağınız diğer firmaların güvenilirliğini arttırır. Güvenilirliğin artmasıyla müşterileriniz sizinle iş yapmayı daha çok isteyecektir.
Kurumsal e-mail adresiyle markanız çok daha tanınabilir bir hale gelir. Alan adınızın e-mail adresinde yer almasıyla insanlar markanızla e-posta adresini ilişkilendirir. Güvenilir olmasından dolayı markanız zarar görmez. Kurumsal e-mail hizmeti sayesinde kötü hedeflerden ve spamlardan e-mail hesabınızı koruyabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz kurallarla e-postalarınız güvenceye alınır. Kurumsal kimliğiniz için daha ciddi görünmek adına ve işlerinizi daha güvenlik yürütmek adına bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

İletişim ilk çağlardan beri hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. İletişimin Doğru bir şekilde net ve anlaşılır olması ;iletişim kuracağınız kişi yada kişiler arasından önemli bir rol oynamaktadır. Günümüzde toplumsal olarak yapacağımız resmi yazışmalar yada göndereceğimiz ,görsel yada işitsel bilgileri çoğunlukla e-mail yoluyla yapmaktayız. Göndereceğiniz e-mailler eyer bazı kurallara uymuyorsa dikkate alınmaz hatta spam olarak bile değerlendirilebilirsiniz. Bunun önüne geçmek için e-mail adresi oluştururken yada yapacağınız önemli yada resmi yazışmalarda birkaç önemli noktaya dikkat etmeniz, söylemek istediklerinizi yada karşı tarafın sizin ne demek istediğinizi doğru bir şekilde anlamlandırmasında etkin rol oynayacaktır. Kurumsal E-mail Danışmanlığı
Yapacağınız yazışmalarda doğru bir iletişim kurmak için yapacağınız en önemli ve ilk kural yazım ve imla kurallarına riayet etmeniz. Bu kurallar sayesinde söylemek istediklerinizi daha net bir şekilde karşı tarafa iletmiş olursunuz. İkinci olarak yazışma metinlerinizde tek başına cümleler ve cümlelerin oluşturduğu metin anlamlı ve uyum içinde olmalı.
Yazışmalarınızda kullanacağınız harflerin boyutları bile iletişiminizde etkin rol oynamaktadır. Kullanacağınız cümlelerdeki harfleri BÜYÜK seçmemelisiniz. Bu karşı tarafa ‘’emir alınıyor ‘’yada ‘’bağırılıyor’’ hissi uyandırmaktadır.
‘’ Herkese gönder ‘’ ‘ e tıklamadan önce bir kez daha düşünün. Göndereceğiniz ileti alakadar olmayan kişilere giderse e-posta adresinizi kara listeye alabilirler. Buda sonra yapacağınız yazışmaları iletememenize yada sizin için kötü bir imaj çizilmesine yol açabilir.
Hizmetinizin ve ürünlerinizin güvenilirliğini ve kurumsallığını arıtmaya yönelik çalışmalar arasındaki kurumsal e-posta kullanımı önemli bir yer kaplıyor . Oluşturacağınız e-mail adresi şirket yazışmalarında kullanılacaksa eyer, e-mail adresinizin ücretsiz bir şekilde alının e-posta hesaplarından ayrılması ve şirketinizin adını taşımalıdır.
İş yapacağınız firmalar ve müşteriler herkesin kolaylıkla açabileceği ücretsiz e-posta adresleri(hotmail.com, yandex.com, yahoo.com)yerine şirket alan adına bağlı olarak size özel oluşturacağınız e-posta adresleri kullanmanız şirketinizin imajı açısından daha yararlı olacaktır.
Eğer freelancer olarak çalışıyorsanız yada yazışmalarınızda kullanacağınız e-posta hesabını kişisel olarak kullanmak istiyorsanız e-posta adresiniz adınız ve soyadınızdan oluşturulmalıdır.
Son olarak göndereceğiniz iletileri göndermeden önce son bir kez gene olarak e-postanızı gözden geçirin.
HK İnovasyon olarak kaliteli ve profesyonel bir Kurumsal E-Mail danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

 

Diğer Servisler

Sponsorlu Reklamlar

Google Ads ile ister bir bölgede, isterseniz tüm dünyada işletmenizi hedef kitlenize duyurmanız için mükemmel

Devamını oku

Yurtdışı Şirket Kurulumu

Yurt dışında şirket kurulan bölgenin konum olarak yakın ve anlaşmalı olduğu daha geniş bir coğrafya

Devamını oku

Yurtdışı Banka Hesabı

Yurt dışında ödeme alma, yatırım veya ücretsiz para transferi gibi farklı sebeplerle yurt dışında banka

Devamını oku